Imt 509

Shitet nga: Therand 18 Nën 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
shes imt 509 posedon kos dhe prekolic per me teper telefono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim