Massey Ferguson 135 Pirungritës

Shitet nga: kolgeci 03 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Traktori eshte ne gjendje shum te mir ,eshte i ardhur nga zvicrra me dokumente te rregullta , me gjith rimorkion e plehut dhe ben ngarkim-shkarkimin e plehut me hidraulik special per me shum info:049321917...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim