Multikultivator

Shitet nga: Nuredin 22 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
shes multikultivatora te vegjel te ri dhe te perdorur me te gjitha paisjet percjellese si : kositës, frezë, rimorkio etj., per me shum informata na kontaktoni ne nr. 044 186 675
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim