RIMORKIO PLUGJ VLLAQ komplet

Shitet nga: F bytyqi 06 Gsh 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Shes rimorkion origjinal 16 me plugj dhe vllaqa te pa perdurura asnjeher....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim