Rakovica me pjes tjera

Shitet nga: Bajram 06 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Shitet rakovica ne gjendje te rregullt.general e bere para 1 viti.poashtu me let qmim shitet kulica ,2 par pllugj,tanirat,vllaqat dhe maqina per pleh artificial.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim