Shes traktorin IMT 539 komplet

Shitet nga: Fazli 06 Gsh 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Shes traktorin imt 539 komplet viti 1991 me rimorkio plugj dhe vllaqa krejt origjinale posedon dokumente sikur i ri eshte shume i rujten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim