Traktor Fiat 540

Shitet nga: Flurim 05 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Traktori Fiat 540 po sa ka ardhur nga zvicrra.
traktori asht shum i rujten dhe ka edhe pllugin rrutllus 2x2.
per me shum inf..045 328 342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim