Traktor ferguson 39

Shitet nga: edi 15 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
traktori së bashku me kulic , traktori ësht i vitit 1991 esht shum i ruajtur dhe pak i përdorur ,gumat originale , kabinen e ka komplet edhe dyrt i ka , kulica asht pa probleme me goma shum te mir , per me shum mund te na kontaktoni edhe ne viber : 0038649412215
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim