Traktor

Shitet nga: Traktora 18 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Shesh traktorat si dhe paisjet memarrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim