Traktorin imt 539

Shitet nga: Zeqir zenelaj 04 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 250 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Traktori eshtene gjendje shum te mire dhe eshte me tabela RKS
Viti i prodhimit 1992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim