pllugj imt 755 - piatore

Shitet nga: Halil 01 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
shes pllugjt dhe piatoret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim