traktor

Shitet nga: beni 05 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Shes traktorin gjon dir 710 iardhur nga zvicrra Ne gjendje shum te mir per pun traktor ka edhe lugen ngarkuse per ma shum thirr ne tel ose viber Dhe pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim