Autokamping Terheqes e Sapo ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Kampshtepiza 09 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Therandë
Shes Autokampingun e sapo ardhur nga Zvicrra.
Autokampingu eshte ne gjendje te rregullt dhe shum e ruajtur .Posedon enterier te ri si dhe posedon nxemje, shporet si dhe frigorifer .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim