Kampshtepiza

Shitet nga: Besnik gegaj 16 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Ka gjendjen te mir,ka friz shporet elektrik me gaz krevet per fjetje dhe kuzhin.
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim