shes pjes, te Bmw. dhe Golf 2

Shitet nga: Nazim 21 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   29 EUR

Komuna: Therandë
pjes te Bmw. jan 4 dyert, gypeku qami i mrame, diskat e pare, e tjera. golfit dysh. jan 4 dyert gypeku, Auspuhu instalimin komplet. e tjera. per ma shum, edhe viber. 0037744 708 861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim