Biciklet polar

Shitet nga: Arben 01 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Therandë
Shes bicikleten ne gjendje shum te rregullt dhe te ruajtur ne gjendje perfekte te gjitha pjeset shimano originale . Ner ket qmim ju lutem mos thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim