Yamaha 125 cc -06

Shitet nga: Albion 07 Gsh 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Therandë
Motoçikleta : Kros/Enduro
shes Yamaha 125 ccm enduro .4taksh .Motorri eshte ne gjendje te rregullt asht shum i rujten .posedon drit dhe or digjitale .Motorri dhez ne pull dhe ne kam .gomat i ka per mal ,gjithashtu e ka edhe doganen e pagune .te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin e telefonit 049417522.


Faleminderit per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim