2 motorra atv 250cc dhe gilera 50cc

Shitet nga: Yamaha 23 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2016
Komuna: Therandë
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Prodhuesi: Gilera
Modeli: Dna
Shiten 2 motorra atv 250cc dhe gilera 50cc gjendje te rregullt.Ndrrim me kros..
URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim