Suzuki sport 750 cc

Shitet nga: flamur 06 Sht 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1989
Komuna: Therandë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: GSX-R750
Shes suzuki sport 750 cc , defekt vetem shfajcicat dhe baterin duhet mja ndrru. Posedon librezen. Bejm ndrim me ndonje motor qe mkonvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim