Blej bandash per atv

Shitet nga: atv 07 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Blej bandash per atv te mramt 22×11-10 kush ka net lajmron
Viber-whatsap
+38649424135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim