Pjes per motorr

Shitet nga: Mentor 19 Shk 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per motorr yamaha dhe honda disqii dhanzor cilindra tkushnicv banshash shtop mbrapa bandash me qeth guma agllaser ,dinamm per yamaha vilushka te mramta 049 682 164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim