Pjes per yamaha dt

Shitet nga: Halit 27 Sht 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per yamaha dt 125cc
2 radilica, 2 karburatora,dhamzor ,zimgjir, bandash te par dhe te mram etj
Per me shum kontaktoni 049398608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim