Audi 80 1.6 Turbo diesel -89

Shitet nga: audi 19 Pri 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Therandë
Audi 80 1.6 Turbo diesel intercoler (TDI) motorri shum shum i mir dhe shpenzime shum te vogla (minimale) po ashtu edhe karaseria eshte shum e mir nuk ka nevoj per asnje investim tash eshte i servisuar ka regjistriim deri me 10.09.2015 audi ka centrall per mbyllje , per dokumeta ju garantojm dhe per shum sene rreth kerrit mund te thirrni dhe te kontaktojm ne kete numer te tel 045 54 77 55 kush eshte i interesuar. Pres blers serioz dhe ndrrim nuk bej , ju lutem sms mos dergo.


Vertura gjendet ne Dragash .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim