Audi A4 1.8 benzin -96

Shitet nga: Jeton 08 Shk 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Komuna: Therandë
Vetura esht e exportuar ne Dhjetor 2014 nga Zvicrra dhe gjendet ne fshatin Leshan.Vetura esht ne gjendje te rregullt dhe ka armotizim(federat) sport.Ka 4 goma te dimrit ngjendje te mir te montuara.
Radio esht me CD dhe me AUX por jo kjo qe shihet ne foto.
Te interesuarit mund ta shohin veturen mund te lajmrohen ne nr 049-861-095
Vetura nuk ka regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim