Audi 80-Vit i Prodh.1991-Benzine-Sport Edition-

Shitet nga: Dardan 04 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet Audi 80 Benzine ,ngjyre vjollce metalike Sport Edition.
Manual ,me 190 000 - 200 000 km te kaluara.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka defekte.

Per qdo informate me te hollesishme ju lutem kontaktoni ne numrat e telefonit :
049 342 942
049 294 254 ( whatsapp & viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim