Audi 80 dizel 9 muj regjistrim

Shitet nga: Xxx 18 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR   800 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audin dizel 1.6 e thjesht ne gjendje shum te mir per pun dy dyr i ka te ndrrume tjeter ngjyr motorin shum te mir amortizimin profekt nr ipko dhe viber 049340797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim