Audi A3 1.9 tdi automatik

Shitet nga: Xxx 31 Mar 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes audi a3 1.9 tdi automatik tiptronik 130000 km me liber servisi 3 qelsa klimatronik karrika me nxemje goma te dimrit dhe te veres te reja regjistrim deri 28.08.2016 per me shum kontaktoni ne nr 049758477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim