Audi A3 1.9 tdi

Shitet nga: Leutrim 14 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 1.9 tdi viti 2001 automatik tiptronik 127000 km me liber servisi 3 qelsa karrika me nxemje me goma te dimrit dhe te veres te reja per me shum kontaktoni 049758477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim