Audi A3 2.0 TDI

Shitet nga: Jeta 09 Gsh 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 me targa te Zvicres ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim