Shes Audi A3 2.0 TDI 4900 Euro Gjendje t Mire

Shitet nga: audia3 06 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
audi a3 dizell shum e ruajtur shpenzime shum t vogla posedon 6 shpejtsi dhe klimatronik full opcione shitet me qmim t arsyshem 049 830 611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim