Audi A4

Shitet nga: Jurgen 26 Gsh 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4, viti 2010,motorri 2.7 nafte, full option, ngjyra gri ne bezhe shume e vecant. Makina eshte perdorur ne itali, e sapoardhur. Me dogane te prere dhe letra shqiptrare.Cmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim