Shitet Audi disel rks viti 2000

Shitet nga: Meda 07 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6

Shitet dhe ndrrohet me veture me shume ulese me sharan ose zafira me 7 ulese per kont. Viber +37744602326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim