BMW M5 -00

Shitet nga: egxon 04 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
vetura esht ne gjendje shum te mir teknike dhe shum e ruajtu per informata me te hollsishme kontakto 049180068
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim