Bej montimin e centralav,led dritav,kasetofonav,..

Shitet nga: Shaqir 19 Pri 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Bej montimin e led dritav,dritav xenon big xenon me trafa, sensorav per parkim,,centralav te veturav si dhe montimin e kasetofonav apo dvd e instalimet perkatese si dhe instalime tjera ,. numrat kontaktues 044-366-518 ose 049-351-992 viber,whats app...me qmime shum te volitshme...Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim