Bmw 520 d -09

Shitet nga: Muhammet 02 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Therandë
Shitet bmw 520 dizel vitit 2009 pa dogan i sapo ardhur nga gjermania ngjendje perfekte qe mund te bindeni dhe vet

Asht shum i rujten per info ma shum kontakt 044-119-588 dhe 049-119-588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim