CHEVROLET CAMARO DHE MONDIAL 250

Shitet nga: Kushtrim 17 Gsh 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Camaro
Shes Chevrolet Camaro 3.8 benzin, viti i prodhimit 1999 i regjistruar RKS i ç'lajmëruar. Çmimi 2500 euro. Po ashtu, shes motorrin Mondial 250 KW viti i prodhimit 2007, vetëm 1140 km, i doganuar. Çmimi 1800 euro. Ndërrim i mundshëm me një veturë familjare, shtojë edhe pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim