kombi

Shitet nga: Nehat 12 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumper
kombi eshte ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto eshte i paisur me 6 karrika mbrapa 2 perpara dhe gjithashtu karrikja e shoferit 9-nte ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim