Daihatsu

Shitet nga: Ximi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daihatsu
Modeli: Move
She's veturen daihatsu Benzin 1.0shum ekonomik Viti 2001 Vetura Posedon 5dyr5shpejtsi 4goma treja dimri Vetura Eshte Shum erujtne Shum epaster si Brenda ashtu dhe jasht Shum perfekt ndrim me naj vetur qe me konvenon.Vetura Posedon sigurim deri 25 6 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim