shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: jeep 03 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daihatsu
Modeli: Rocky/Fourtrak
Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel 4x4 I punon shum mir gomat e reja ne gjendje shum te mir I regjistruar mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim