FIAT PUNTO -03 -03

Shitet nga: Bajrush 12 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Fiat punto viti 2003 benzin 1.3 ne gjendje shum te mir pa dogan , shpenzime te vogla 3 dyersh , ngjyra kuqe , marshi manual shes dhe nderroj (shtoj pare) me audi , passat , mercedes , pegeout ! Per me shumë info 044 183 778 pres bleres serioz !

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim