Fiat Bravo -01

Shitet nga: fiat brawo 25 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Therandë
Fiat Brawo Viti prodhimit 2001 regjistrimi i dyt ne Kosov ne 2015 vetura asht shum e ruajtur si jasht po ashtu dhe brenda vetura asht kjo ne foto siq po shihet shum e ruajtur Vetura Posedon AIRBEG ABS xhamat elektronik veutra asht 1.6 16V dhe ka shum hargjime te vogla Ka 4 Gomat e Reja Te Dimrit Me nje Fjal Vetura asht Tip Top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim