Fiat Scudo dizel -99

Shitet nga: fisnik buqa 14 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Therandë
Shes veturen e tipit FIAT SCUDO e vitit 1999, vetura esht rexhistruar ne ks per her te par ne tetor te 2014 dhe ka rexhistrim deri ne tetor te 2015, vetura esht ne gjendje shum te mir
Qmimi esht I panegociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim