Shitet Vetura me marrveshje

Shitet nga: Rilind 25 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 500C
Vetura esht ne gjendje te rregullt fizike dhe teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim