Qmimi me marrveshje

Shitet nga: Rilind 15 Shk 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Cinquecento
Vetrua vetem sa ka ardhur nga Italia eshte ne gjendje te rregullt fizike dhe teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim