Fiat Punto -02

Shitet nga: Artan 19 Dhj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat punto elx, diesel 1.9,
Viti prodhimit 12.2002
Ka regjistrim deri 06.2016
Ka 200000 km te kaluara
Me 3 dyer dhe eshte me gjendje te rregullt
Kont; +37744888257 ose
Viber +38971888464
Cmimi Sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim