Ford Excursion 1.8 diesel -00

Shitet nga: pikabo ford 06 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Therandë
motorri 1.8 dizell, viti i prodhimit 2000 bejmm edhe ndrrim me vito mercedes dhe me fave t4 me prokolic esht shumm i ruajtur gomat e reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim