Ford Fiesta Çmimi sipas marrveshjes -05

Shitet nga: Agon 21 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Vetura eshte ne gjendje shum te mir mekanike dhe optike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim