Ford Fiesta 1.4 dtci Bej Ndrrim

Shitet nga: Besi 23 Pri 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shitet Ford Fiesta 1.4 dizel me targa tgjermanis esshte ne gjendje tshkelqyeshme ,viti prodhimit eshte i 2002 vetura ka 4 dyr ,chip e cila ben veturen me te shpejt , mbrapa kamer ,me nje fjal vetur pa vrejtje dhe me shpenzime shum te vogla bej ndrrim me vetur rks dhe shtoj pare per me teper me kontaktoni ne viber 0041763216656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim