shes

Shitet nga: Agim 30 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes dy makina nje me targa te Kosoves Ford focus ne gjendje shum te mirë si dhe nje te ardhur nga zvicra Chevrolet Tacuma 2.0 viti i prodhimit 2005 ne gjendje te mirë si dhe nje Ford focus per pjes rezerv per fordin me targa te Kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim