Ford mondeo

Shitet nga: Nehat 12 Tet 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
vetura eshte ne gjendje te rregullt munde te kontaktoni ne numrat e telefonit ipko dhe val
044 291 586 dhe 049 217 407 Nehat Demiraj Pronar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim